درباره ما

من و پتم

پت شاپ آنلاین من و پتم با چندین سال سابقه در زمینه ملزومات حیوانات خانگی یکی از بهترین در این زمینه می باشد.
این مجموعه دارای یک کادر مجرب می باشد که می تواند شما را در زمینه های خرید انواع حیوانات خانگی راهنمایی کنید. همچنین دارای مربی های مخصوص می باشد که می توان شما را در زمینه آموزش حیوانات به ویژه سگ ها نیز راهنمایی کنید.

هدف ما از به وجود آمدن من و پتم چیست؟

ما با درست کردن این مجموعه خواستار این بودیم که بتوانیم یک شرایطی شغلی برای افراد به وجود آورده باشیم،  هم بتوانیم یک جایی به وجود آورده باشیم که افراد بتوانند بسته به نوع حیوان خانگی که دارند (سگ، گربه، خرگوش، کاسکو و ….)، آموزش های رایگان و کاربردی مخصوص خود حیوانشان را یاد بگیرند. که بتوانند به راحتی ناهنجاری های حیوان خود را نیز رفع کنند.

همچنین پت شاپ آنلاین من و پتم می کوشد که بهترین کیفیت و بهترین قیمت را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

خدمات رایگان ما چیست؟

در پی خواسته های شما ما به این نتیجه رسیدیم که برای شما هر هفته جمعه ها یک وقتی را قرار دهیم که شما با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید، و همچنین هر هفته ما برای شما یک مقاله آموزش قرار می دهیم ( می توانید موضوع پیشنهادی به ما بگویید و هفته بعد ما برای شما درباره آن موضوع مقاله مفیدی تهیه می کنیم) که به کمک این مقالات شما می توایند به سگ خود آموزش های خاصی دهید، اطلاعات کافی درباره خصوصیات حیوانات خانگی و …. بدست آورید.

قوانین فروشگاه

تماس با ما